نمایندگی تعمیر فریجیدرشعبه تجریش: 22717796-22718535 شعبه ستارخان:44291224-44291259 شعبه امین حضور:33444219-33444229

خطرات خرید لوازم خانگی از بازارهای مرزی

یخچال مناسب چه ویژگی هایی دارد
STYLE YOUR KITCHEN WITH FRIGIDAIRE’S GALLERY BLACK STAINLESS STEEL COLLECTION
نمایندگی تعمیرات فریجیدر

یکی از مشکلات اساسی این شیوه‌ی خرید آن است که حتی در بهترین حالت‌ امکانی برای استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی وجود ندارد.

در حال حاضر در فروشگاه‌های مرزی کشور کالاهای متعددی مبادله می‌شوند که شاید بیشترین استقبال مردم در این بازارچه‌ها از کولرهای گازی و پس از آن تلویزیون‌هایی با سایزهایی بیش از ۶۰ اینچ باشد. البته در این میان کالاهای دیگری نیز وجود دارند که هر یک از آنها خریداران خاص خود را دارند.

اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشت آنکه هرچند ممکن است حتی برندهای مطرحی نیز در این فروشگاه‌ها به ارائه کالا بپردازند، اما باید توجه داشت که شرایط این کالاها با آنچه از طریق رسمی وارد می‌شوند، متفاوت است چرا که واردکنندگان رسمی کالا پیش از ورود کالاهای برقی ملزم به آزمایش آنها از نظر کیفیت و استاندارد می‌شوند. به عنوان مثال ممکن است براساس شرایط جوی برخی لوازم در برخی نقاط کارایی مناسب را نداشته باشند و دچار مشکل شوند.

اکنون گاهی شاهدیم که حتی اجناسی از طریق عراق و سایر کشورها وارد ایران می‌شوند، در حالی که شماره سریال آنها با ایران مغایر است.

با این وجود طی سال‌های گذشته بسیاری افراد به تبلیغ در این زمینه پرداخته و کالاهای مختلفی را به این شیوه در شهرهای مختلف توزیع کرده و حتی تبلیغات مختلفی برای این شیوه‌ی فروش کالاهای برقی انجام می‌دهند، اما باید در نظر داشت که برای خرید به این شیوه اگرچه ممکن است مردم هزینه کمتری پرداخت کنند، اما باید توجه داشته باشند که اگر زمانی این کالاها به هر دلیل دچار مشکل شوند، هیچ یک از آنها گارانتی نداشته و افراد برای تعمیر آنها مجبور به استفاده از تعمیرکارانی می‌شوند که ممکن است بسیار غیرمتخصص باشند.

حتی در برخی موارد خریداران این کالاها مجبور به تعویض قطعه می‌شوند که تعمیرکاران برای داشتن سود بیشتر در موارد متعدد قطعات بی کیفیت را جایگزین کرده و پس از مدتی کالا دچار مشکل می‌شود.

نکته دیگر آنکه باید توجه داشت در خیلی از موارد کالاهایی که نام مشابه برندهای معروف را دارند عرضه می‌شوند و برهمین منوال ممکن است خریداران دچار مشکلاتی شوند؛ به عنوان مثال در حوزه کولرهای گازی اکنون برندی مطرح OGeneral در بازار وجود دارد که در موارد متعدد نمونه‌هایی با نام مشابه این برند و به اسم UGeneral به دست خریداران می‌رسد.

این لوازم خانگی مصرف بسیار برق دارند که در موارد متعدد ممکن است به واسطه خرید برخی اجناسی که با درجه کیفیت بسیار پایین وارد این بازارها می‌شوند یاد کرد.

علاوه بر تمام همه این موارد بحث گارانتی نیز مشکل دیگر این کالاهاست. اکنون حتی در برخی پاساژهای میدان انقلاب این امکان وجود دارد با هزینه‌ای بین ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان کارت گارانتی به چاپ برسد. در حالی که در واقع افرادی که این گارانتی را ارائه می‌کنند حتی شرکتی مشخص هم نداشته و به هیچ عنوان قادر به ارائه خدمات پس از فروش مناسب نخواهند بود.

نمایندگی تعمیرات فریجیدر در سراسر ایران اقدام به نمایندگی مجاز فریجیدر کرده و خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد، نمایندگی های ما به صورت شبانه روزی آماده هستند تا خدمات خود را به شما ارائه بدهند و روز تعطیلی برای خود قائل نیستند. خدمات تعمیرات فریجیدر در تهران و کرج با تسهیلات و امکانات ویژه ای همراه است که فقط با یک تماس انجام می شود و تعمیرکاران مجرب ما در زمان اندکی در محل سکونت شما حاضر می شوند و نسبت به ایرادهای احتمالی اقدام می کنند. خدمات دهی نمایندگی تعمیرات فریجیدر شامل فروش، تعمیرات و تعویض و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است و همه این کارها را با نهایت دقت و افتخار برای هموطنان عزیز انجام می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *